top of page

2024.01-től Összefoglaló:
TANULMÁNYI
VERSENYEREDMÉNYEK

ÖSSZEFOGLALÓ 2023 áprilistól év végéig:

TANULMÁNYI
VERSENYEREDMÉNYEK

18. Curie
Matematika Emlékverseny

Iskolánk tanulói 2023. április 1-jén részt vettek Szolnokon megrendezett
18. Curie Matematika Emlékverseny országos döntőjében,
ahol a következő eredményt érték el:

 

Kulyassa Nóra 3. évfolyamos tanuló 3. helyezés
 

Komáromi Mátyás 4. évfolyamos tanuló 4. helyezés.
 

Gratulálunk a sikeres felkészüléshez, az elért helyezéshez a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!

"Törd a Fejed!"

Országos Tehetséggondozó Matematikaverseny 2023

A Mezőcsáton megrendezett „Törd a fejed!” tehetséggondozó matematika versenyen is sikeresen szerepeltek tanítványaink.

Szabó Lóránt, Kovács Emma, Karczag Kira, Kovács Máté ,Mikó Dániel, Szilva Máté, Telek Barnabás, Kulyassa Csaba alkotta csapat XIV. helyezést ért el.

Az egyéni verseny helyezettjei:

2. évfolyam

Kovács Emma II. helyezett

Felkészítő tanára: Busits-Balogh Emese
 

4. évfolyam

Kovács Máté I. helyezett

Felkészítő tanára: Molnárné Apai Melinda
 

7. évfolyam

Telek Barnabás II. helyezett

Felkészítő tanára: Horváth Ferenc
 

8. évfolyam

Kulyassa Csaba II. helyezett

Felkészítő tanára: Novák Ilona
 

Gratulálunk a

Szép Teljesítményükhöz!

Zsoltáréneklő Verseny 2023.03.24.

Ebben az évben is megrendezésre került Mezőcsáton a Bibliai történetmondó és Zsoltáréneklő verseny és a hozzá kapcsolódó rajzverseny.
 

Amelyen az egyházkerület gyülekezeteiből és református általános iskoláiból iskolánk tanulói is részt vettek a megmérettetésen, és ismét szép eredményekkel tértek haza:
 

Zsoltáréneklő verseny

Kovács Eliza II. helyezett

Felkészítő tanárok:
Buczkó Andrea és Busits-Balogh Emese


Rajzverseny

Szegő Vivien I.helyezett

Farkas Annabella III. helyezett

Felkészítő tanár:
Porkoláb László

 

Gratulálunk

a Szép Teljesítményükhöz!

Töprengő Matematikaverseny
2023.

Iskolánk több tanulója vett részt a Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium által meghirdetett Töprengő Matematikaversenyen.

Az egyéni verseny helyezettjei:

2. évfolyam

Kovács Emma I. helyezett

Képes Miklós Dominik III. helyezett

Felkészítő tanár: Busits-Balogh Emese

5. évfolyam

Mikó Dániel I. helyezett

Kulyassa Márton II. helyezett

Felkészítő tanár: Novák Ilona
 

7. évfolyam

Telek Barnabás I. helyezett

Felkészítő tanár: Horváth Ferenc

Gratulálunk

a Szép Teljesítményükhöz!

toprengomatek.jpg
Concrete Wall

2023.
Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Ebben a tanévben is szép számmal vettek részt iskolánk tanulói a Zrínyi Ilona Matematika Versenyen. Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye legjobb eredményt elérő diákjai meghívást kaptak az ünnepélyes eredményhirdetésre, amelyen intézményünk is érdekelt volt.

 

Díjazott
Helyezés                                    Felkészítő tanár

                                    

Képes Miklós Dominik (2.a)  
4. helyezés                                    Busits-Balogh Emese    

 

Kovács Emma (2.a)  
5. helyezés                                    Busits-Balogh Emese  
 

Kulyassa Nóra (3.b)  
8. helyezés                                   Ádámné Jászai Katalin
 

Kovács Máté (4.o)
14. helyezés                                   Molnárné Apai Melinda

 

Gratulálunk a gyermekeknek és a felkészítő pedagógusoknak!

01.png
Chess Pieces

Vármegyei Diákolimpia Sakkverseny 2023.

Kulyassa Ádám és Kovács Máté iskolánk tanulói a Vármegyei Nyílt Sakk Diákolimpián (Berentén) korcsoportjukban I. helyezést értek el, ezzel az eredménnyel Szolnokon Ők képviselhetik az iskolát az országos diákolimpián április közepén.
 

Gratulálunk Tanítványaink Sikeréhez!

sakk1.png
sakk2.png
Tanulmányi: Pro Gallery

XXIV. Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye

 

2022. október 28-án iskolánk tanulói részt vettek
a debreceni Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskolában megrendezésre kerülő XXIV. Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenyén, ahol kiváló eredmények születtek.

 

 

 

 




 

Matematika (5. évfolyam)
Mikó Dániel - I. hely

Versmondó verseny (2. évfolyam)
Képes Miklós Dominik - II. hely

Idegen nyelv - angol (7-8. évfolyam)
Szőke Eszter, Enyedi Lili - III. hely

Műveltségi vetélkedő irodalomból (6-7-8. évfolyam)
Uram Zsuzsanna, Bodnár Viktória, Szőke János - III. hely

Idegen nyelv - angol (5-6. évfolyam)
Fekete Gréta, Hegyesi Hanna - IV. hely

Matematika (7. évfolyam)
Roppantó Gergő - IV. hely

Rajz (5-6. évfolyam)
Szegő Vivien - IV. hely

Rajz (7-8. évfolyam)
Nagy Borbála, Kaczur Emília - IV. hely

Játékos váltóverseny, testnevelés (3-4. évfolyam)
Bagoly Emili, Czakó Petra,
Vég- Gabaj Benett, Makranczi Mátyás,
Megyeri Emma, Laczkó Hanna,
Pászka Zsombor, Bagoly Benett - IV. hely

Matematika (6. évfolyam)
Haraszti Katalin - VII. hely

Műveltségi vetélkedő történelemből (6-7. évfolyam)
Szabó Máté, Fehér Kristóf, Farkas Fanni, Farkas Ádám - VIII.-IX. hely

Anyanyelvi tanulmányi verseny (3-4. évfolyam)
Győri Sarolta, Nyircsák Eszter, Molnár Aurél - IX. hely

Bibliaismeret (5-6. évfolyam)
Pető Helka, Firtkó Ábel - XI.hely

Matematika (8. évfolyam)
Fogarasi Márton - XIV.hely


Gratulálunk a diákoknak és az őket felkészítő pedagógusainknak is! :)